Mutfak Hırsızlığı...

Geçenlerde ne oldu biliyor musunuz? Akıllılardan biri google'a güzel mutfaklar gibi bir şey yazmış, o da oradan benim Kitchenaid'li fotoğraflarımı alıp bir güzel Instagram hesabında paylaşmış :)Fotoğrafa bu mutfak bana ait yazmamış ama benim adımı da vermemiş sağ olsun.

Bazı insanları hiç anlamıyorum, bari şu blog adresinden alıntıdır yaz değil mi? Altında yorumlar uzadıkça uzamış, herkes tebrik etmiş, ne güzel mutfak demiş. Belki ondan da aldı başkaları paylaştı benim mutfağım diye. Neyse ki, bir arkadaşım hemen beni uyardı da ben de o kişiye gerekeni yazdım. Böyle paylaşımlar yapılmadan bir izin alınsa keşke. Yine de bu bir şey değil. Ben kurabiye fotoğraflarımı çalıp ısrarla hayır ben yaptım diyene de rastladığım için :)

Size mutfağımdan şeker hamuru tablomla mutlu hafta sonları dilemek istedim.
Bu hafta sonu güzel yerlerde olacağım, çok güzel anılar kazanacağımı düşünüyorum. Hatta vakit bulabilirsem bir de burada yazacağım. Sizin de hafta sonunuz muhteşem geçmesini diliyorum.

Sevgiyle...

Yorumlar

 1. Yok artık demek istiyorum. Şaşırdı herkes şaşırdııı!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son noktada artık hiçbir şeye şaşırmıyor olacağız ve bu çok şaşılası ve kötü bir şey olacak bence :/

   Sil
 2. Emeğe saygı olmalı biraz...SEVGİLER

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, bir de bence insanın kendisine ait olmayan bir kareyi izinsiz ve kendisininmiş gibi paylaşması ruhsal bir hastalık.
   Sevgiler...

   Sil
 3. bak buna da bayıldım....

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar