Rengarenk Melis Pastası

Rengarenk Melis pastası mı, o da ne demeyin :)

Geçen sene bir yaş kurabiyelerini ve cupcakelerini yaptığım tatlı bir arıcık vardı hatırladınız mı? (Tıkk Tıkk) İşte o artık iki yaşında. Bu yıl pastasını yaptım yanakları ısırmalık Melisimizin.

Annesi, güzel arkadaşım Meryem, bana nasıl bir pasta istediğini anlatırken o kadar kafam karıştı ki anlatamam :) Dedim ki, senin aklın çok karışmış, bu kadar renk bir araya gelmemeli. Ama Meryem ne istediğinden o kadar emindi ki, daha fazla sesimi çıkaramadım ve hayatımın en renkli pastası için kollarımı sıvadım. 

Melisciğimin sevdiği zuzu, aydede, yıldızları hazırladım. Renklileri çılgın çikolatalı pastaya giydirdim. Bitince de, arasıra kendi ekseninden çıkmak güzelmiş dedim. Bu pastanın renkleri benim de içimi ısıttı, kutlama anında da süsler ve balonlarla pastanın renkleri, her şey o kadar uyumlu oldu ki bu pasta sonunda en sevdiğim pastalarımdan biri oldu çıktı :)

aydede yıldız kuzu pastası
Ahh o minik eller! O eli ısırırım ben!

kuzu aydede yıldız pastası
Hangisinden başlamak istersiniz? Melis fenaa ısırmalık!

kuzu aydede yıldız pastası

Bu mutlu aile tablosu hep sürsün, o kadar güzel insanlar, o kadar tatlı bir aile ki hep güzel kareleri olsun benim bloğumda. (Hep sürsünn istiyorum :)) Allah güzel insanlar güzellikler yaşatsın, kötü gözlerden korusun.

İyi ki doğdun kuzucuk Melis, seni çok seven ailenle, bizlerle sağlıklı ve güzelliklerle dolu bir hayatın olsun.
Sevgiyle...


Yorumlar

 1. Mutluluğun resmi olmuş, yukarıdaki resim :) Ve sen de imzanı pastayla atmış, ortak olmuşsun bu resme, ne güzel :)
  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten öyle oldu :) Çok teşekkür ederim, hep güzel anlarda insanların yanında olabilmek çok güzel.
   Sevgiler...

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar