Dev Kurabiye: Fevkaladenin Fevkinde!

Yine bir aşk hikayesi ile yayınımıza devam ediyoruz :)

Yine özel bir hikaye, artı bir özelliği daha var. İkinci kez bir erkek sevgilisi için kurabiye istedi. Ve ne oldu biliyor musunuz? Efsane oldu!

Umut, Hatay'da doktor, sevgilisi Meltem de Eskişehir'de Ebelik okuyor. Önemli bir sınavı varmış Meltem'in, Umut da bu sınav öncesi onu motive etmek için ona özel kurabiyeler tasarlamamızı istedi. Öyle ince eleyip sık dokudu ki inanamadım :) Bu kadar detaycı bir erkek! Ara ki bulasın :) Üstelik Meltem'i öyle güzel tanımladı, anlattı ki kendisini tebrik ettim. Bakalım kurabiyelerimiz nasıl olmuş :)aşk kurabiyesi

Merve alışverişi, Türk kahvesini, bakımlı olmayı seviyor. Tabii bir de mor laleleri :)

İlişkilerini başlatan yer hastane. İkisi de sağlıkçı olduğundan aşkları da orada başladığından kalp atışlarını yansıtalım istedik ve küçük kalplere tarihler gizleyerek ilişki haritalarını hazırladık.


sevgiliye kurabiye, mesajlı kurabiye

Yetmedi, bir de kurabiyelerin üstüne mesajlar yazarak duyguları ifade edelim istedik :)Bu da yakın çekimi :) Bence aşırı aşırı tatlı oldu bu kurabiyeler!

Ayrıca, bu ara kutulara takmış durumdayım. Hem de çok fena halde. Yaptığım kurabiyelere ayrı süslediğim kutulara ayrı takılıyorum. Bakar mısınız güzelliğine :)

kutu süsleme

Çok mutlu olsunlar. Böyle erkeklerin kıymetini bilelim kızlar :)

Sevgiler...

Yorumlar

 1. Böyle güzel hediyeleri kim istemez ki :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bize hiç gelmiyor oysa ki :) Bence de herkes ister :)

   Sil
 2. Bana böyle bir şey gelse yiyemem herhalde!
  Kıyamam zira...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım kimse kıyıp yiyemiyor gerçekten de :)
   Çok teşekkürler...

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar