Kutlanacak Anılar: İyi ki Varsınız!

Yılda kaç kişisel kutlama yapıyorsunuz? Haydi oturun ve bir liste çıkarın. Sanıyorum ki, kadınların listesi erkeklerden biraz daha uzun olacak. Ya da ilişkiler masaya yatırıldığında kadınlar birazcık galip gelecek :)

Bizim listemiz de oldukça uzun. Bir kere nikah ve düğünümüz arasında bir haftalık bir zaman ve şehir farkı var ki bu da her yıl iki evlilik yıldönümü kutlaması demek! (Nasıl kutladım hatırlamak isterseniz: Nikah yıldönümü Tıkk Tıkk düğün yıldönümü Tıkk Tıkk. Delilik emareleri 1. :)) Bunun haricinde, isteme merasimi, nişanlanma derken liste uzadıkça uzuyor :) Benim stilimse her yeni kutlamayla eskilerden tahtını devredeni silmek. Silmeyenin zaten vay haline!

nişan cupcake

Bu cupcakeleri güzel bir 28 Ekim akşamını, nişanımızı anmak için hazırladım. Başlı başına aşkla dolu bir süreçti. Yorgunluktan ölürken mutluluktan uçmak nasılmış biz çok iyi anladık :) En zorlu anlarından biri de alyans seçimiydi. Hatta bir ara "Tamam öylesine bir şey alalım bir ara değiştiririz." desek de, en sonunda ikimizin de tarzı olan sadeliği simgeleyen ve hayat boyu birbirimizin parmak izlerini kalp şeklinde içinde saklayacağımız yüzükleri bağrımıza basarak törene eksiksiz katılmayı başardık :) Çok içimize sinen ve hep mutlulukla, aşkla, keyifle hatırladığımız, andıkça mutlu olduğumuz ve ne olursa olsun hani "Bir geceyi tekrar yaşa, geçmişinden seç beğen!" deseler şöyle ilk üçe yerleştirebileceğim bir gecedir. Kaç gece elbisem olursa olsun, o gece giydiğimi ara sıra elbise kılıfından çıkarır, dokunur sever geri bırakırım :) (Delilik emareleri 2. :) )

Neymiş ki, nasılmış derseniz...Umarım, kutlamaya değer tüm anılarınız hayatınızda doğru yerlerde tutuluyordur.

Ayağımızı yerden kesen anların nice kutlama dönümlerine...


Yorumlar

Popüler Yayınlar