Hoş Geldiniz İda ve Ege Bebek...

Mart ayının iki güzel bebeği de ikiz olarak dünyamıza katılan İda ve Ege bebekler oldu.

Arkadaşım Elif, bu iki güzel bebeğin geleceğini müjdelediğinde, klasik olarak mavi ve pembe bebek kurabiyeleri hazırlayacağımı düşündüm. Tam o esnada Elif, "Yalnız bir ricam var, anne babası mavi ve pembeye karşı, lütfen başka renkler kullanabilir miyiz?" dediğinde "Yaşasın!" dedim "Evren sonunda isteğimi duydu!" :)

Mavi ve pembe de muhteşem renkler ama bu süreçte her şey erkekler için fazlaca mavi, kızlar için de fazlaca pembe değil mi? Ne olur araya limon sarıları, mintler, açık yeşiller, lilalar koysak? Neden erkek bebeklerin mavi dışında bir renkle sarıp sarmalanma şansı yok?.. Neden her kız bebek potansiyel bir Barbi? Benim de kararımdır, bebek dünyaya getirmeye karar verdiğimde diğer pastel tonlarla ve ekrularla sarıp sarmalayacağım her yanlarını. :)

kız bebek kurabiyesi

Bu arada fotoğrafta benim mint kurabiyeler bayağı bir mavi çıktı, bu kadar sözün üstüne belirtmeden fotoğraf eklemeyeyim dedim :) Onlar mavi değil mint arkadaşlar, gerçekten... :)

erkek bebek kurabiyesi

Balık burcu bebeklerimizin balıklı figürlerini nasıl buldunuz bu arada?

Dünyamıza hoş geldiniz İda ve Ege bebek... Güzel ailenizle, ailenizin sevenleri, dostlarıyla sağlıklı ve mutlu, upuzun bir ömrünüz olsun.

Mutlu haftalar...
Yeliz

Yorumlar

 1. Biz biraz geç kaldık ama çok teşekkür ediyoruz. idaege.blogspot.com adresimizde kurabiyelerimiz yerini aldı.
  Burçak Madran

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Burçak Hanım,

   Çok mutlu oldum yorumunuzu görünce. :)
   Hemen bloğunuzu incelemek ve bebeklerinizin büyümesini blogunuz vasıtasıyla gün gün takip etmek istiyorum. :)
   Çok teşekkür ederim.
   Sevgiler...

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar